Draugiem Facebook Twitter Youtube
ULA aeprint
Pasākumi bērniem Pasākumi bērniem
Pasākumi bērniem Papildus

Svinības

Aizraujošas dzimšanas vai vārda dienas ballītes, kristību svētki vai bērnu dārza izlaiduma svinēšana Jūsu mājās. Noorganizēsim košas svinības Jūsu izvēlētā laikā un vietā. Bērnu ballītes rīkošanas izmaksas, sākot no EUR 200.

Piedāvājumā ietilpst: 2 pasākumi vadītāji, scenārija izveide, visatbilstošākās spēles un atrakcijas svētku dalībniekiem, izrotāta svinību vietu, skaņas un gaismas pakalpojumi. Sazinieties ar mums, kopīgi izlemsim, kāds būs Jūsu bērna gada skaistākais notikums!

Populārākie tēli: Pepija Garzeķe, pelīte Minnija, Karību jūras pirāti

Rotaļu laukums

Laukuma centrā atrodas lielā zvaigžņu telts, kas rotāta kā īsta pasaku valstība, reizē arī pasargājot no lietus un tiešiem saules stariem. Norādes bērniem viegli pārskatāmas un saprotamas. Deju placis kā īstā multfilmā, kur bērni iegriež deju jautras mūzikas ritmos. Dienas noslēgumā - dārgumu lādes meklēšana ar pašām gardākajām konfektēm.

Ar bērniem kopā darbosies mīļas un jaukas bērnu laukuma audzinātājas, tērpušās un iejutušās dažādu pasaku varoņu lomās. Rotaļu laukuma apjoms atkarīgs no bērnu skaita, vietas, izlasītajām pasakām un fantāzijas spēka. Zvaniet, parunāsim par labāko piedāvājumu tieši Jūsu pasākumam!

Radošās darbnīcas:

• darbs ar papīru, līmi un krāsām
• rotaļlietu, suvenīru izgatavošana
• rotaslietu darbnīca