Draugiem Facebook Twitter Youtube
ULA aeprint
Par mums Par mums
ŪDENSPUTNI Komanda ATSAUKSMES

Svētki izkrāso ikdienu un dod mums iespēju būt kopā ar tās galvenajiem varoņiem – cilvēkiem. Pasākumi ir mūsu hobijs un stihija jau 15 gadus. Pa šo laiku sakrāts ne tikai paprāvs pūrs inventāra un ideju lieliem un maziem notikumiem, bet arī jautrs un pieredzējis bariņš komandas biedru dažādos arodos.

Draudzīgā "Ūdensputnu" komanda piedāvā visplašākā spektra pasākumu rīkošanu, sākot no idejas kopīgas izstrādes, līdz pat pasākuma atskaņām bildēs, videomontāžā vai afterparty pasākumā. Odziņu katram pasākumam piešķir mūsu piedāvātās pasākuma tematikas. Pasākumus rīkojam gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, gan mācību, gan arī kultūras iestādēm. Aktivitātes paredz dalību jebkura skaita, vecuma, tautības vai nodarbošanās cilvēkiem jebkurā gadalaikā.

Mūsu darbības pamatā ir pieredze, kvalitāte, rūpība, oriģinalitāte un nevainojama komunikācija. Strādājam tā, lai katrs klients mums būtu kā pirmais un vienīgais. Sazinieties ar mums, 2013. gada labākajiem ballīšu organizētajiem Latvijā, un kopīgi mēs izlemsim, kurš pasākums būs vispiemērotākais, lai notikumu padarītu neaizmirstamu!