Draugiem Facebook Twitter Youtube
ULA aeprint
korporativie-pasakumi korporativie-pasakumi
Korporatīvie pasākumi

Korporatīvā pasākuma mērķis ir saliedēt kolektīvu un veidot uzņēmuma tradīcijas. Piedāvājam motivējošus pasākumus: gada balvas, darbinieku godināšanu jubilejās, iekšējās loterijas, kā arī dažādas interaktīvas ekskursijas.

VIP pasākumi – biznesā ir nerakstīts likums – vienmēr pasakiet "paldies" visām ar sevi saistītām VIP personām. Iesaistiet VIP personas aizraujošos pasākumos, kā piedzīvojumu sacensībās, medībās, niršanā, auto sacensībās, hokeja spēlē vai zirgu skriešanās sacensībās.

Piedzīvojumu sacensības – mazliet citādāki pasākumi kā ierasts. Lēksim ar izpletņiem, izbaudīsim īstus priekus rallijtusiņā, parādīsim, kā īsti "vīri" lec ar izpletni vai dodas meža piedzīvojumā uz vientuļas salas. Ļaujiet vaļu fantāzijai…mūsu uzdevums – tās piepildīt.

Teambuilding – mērķtiecīgs un apzināts process, kas sākas ar rūpīgi izmeklētiem fiziski un garīgi veicamiem uzdevumiem. Piedāvājam komandas veidošanu un saliedēšanu divu dienu garumā, saskaņojot sasniedzamo mērķi ar uzņēmuma vadību, izpildes plānu pielāgojot uzņēmuma vajadzībām. Piedāvājam divu veidu komandas veidošanas pasākumus:
  1. sportiska rakstura spēles komandas saliedēšanai. Sporta svētku beigās dalībnieki ir gan labi atpūtušies dabā (visbiežāk dabā), gan bijuši kopā pilnīgi citā vidē un citos uzdevumos.
  2. psiholoģiska un izglītojoša rakstura komandas saliedēšana, kurā caur lekcijām un praktiskām simulācijām / spēlēm telpās dalībnieki analizē savu ikdienas gaitu, darba aspektus un paši izvirza savus personīgos, nodaļas vai visa uzņēmuma konkrētos soļus turpmākajām darba gaitām.

Sportiska rakstura komandas veidojošus pasākumus rekomendējam veikt grupai līdz 200 cilvēkiem. Psiholoģiska un izglītojoša rakstura pasākumus veicam grupai līdz 100 cilvēkiem.