Draugiem Facebook Twitter Youtube
ULA aeprint
Kāzas Kāzas
Kāzas
KĀZAS PIEDĀVĀJAM ATSAUKSMES
UN
PUBLIKĀCIJAS

Raivis un Liene

Kāzas ir reizi mūžā, tāpēc gribējām, lai tas ir mirklis, kas uz visiem laikiem paliek skaistā atmiņā. Pateicoties Ūdensputnu klātbūtnei, viss izdevās no A līdz Z. Sākumā, plānojot kāzas, gribējām zināt katru detaļu. Bija grūti pieņemt, ka kāds cits izplāno mūsu lielo dienu. Bet vēlāk sapratām, ka tieši tā ir viena no labākajām lietām – iespēja sagādāt pārsteigumu ne vien viesiem, bet arī sev. Tā taču ir mūsu diena, un mums pašiem tā arī ir jābauda, nevis jālauza galva plānojot. Tajā pašā laikā bija svarīgi, lai brīžos, kamēr paši nevaram būt līdzās viesiem, viņi būtu izklaidējušies un nodarbināti.

"Ūdensputni" teicami aizpildīja visas pauzes ar aizraujošām izklaidēm. Rīkojot standarta kāzas, kurās vedēji uzņemas arī organizatoru lomu, lielākā daļa aktivitāšu būtu saskaņotas un zināmas, tāpēc zustu pārsteiguma moments. Tā vietā mēs saņēmām negaidītu braucienu ar vikingu laivu, izjādi ar zirgiem un pārsteidzošu mičošanu.


Māris un Aļesja

Tie bija un atmiņās vienmēr mājos kā iespaidīgi svētki! Mums bija sarūpēta virkne pārsteigumu, kas plānošanas procesā tika rūpīgi no mums slēpti. Arī no stresa mākoņa, kas mēdz uzpeldēt jaunajam pārim un vedējiem kāzu dienā, nebija ne miņas.

"Ūdensputni" radīja pamatotu drošības sajūtu, ka organizēšana ir nodota gādīgās rokās. Īpašu uzticību rada apziņa, ka pasākumu organizē cilvēku komanda un katrs darbojas kā svarīgs elements kopējā mehānismā. Tagad, atskatoties uz kāzām, pamanījām, ka ir lietas, par kurām paši piemirsām, bet, par laimi, organizatori tās jau laikus piefiksēja un paveica mūsu vietā.

Vienīgais, ko "Ūdensputni" tiešām piemirsa, tā ir garlaicība, jo svinības bija interesantu atrakciju un atpūtas pilnas. Veiksmīgā dialogā ar "Ūdensputniem" izdevās gan ieekonomēt laiku un līdzekļus, gan iegūt neaizmirstamas atmiņas, kas vienmēr izraisīs neviltotu smaidu.