Draugiem Facebook Twitter Youtube
ULA aeprint
Pasākumi skolām Pasākumi skolām
Pasākumi skolām
Pasākumi skolām
Pasākumi skolām
Pasākumi skolām
Pasākumi skolām
Pasākumi skolām
Pasākumi skolām
Pasākumi skolām
Pasākumi skolām
TRASES Svinīgie Atsauksmes

Atsauksmes

Labdien!
Esam pateicīgi par pie jums pavadīto laiku!!! ;D
1. Izcila sagaidīšana!!! tērpi, uzruna...!
2. skolotāju atpūtas diena! ;D
3. INTERESANTAS SPĒLES!!!
4. garšīgas un bagātīgas ēdienreizes.
5. POZITĪVA UN NEVIENALDZĪGA attieksme pret jauniešiem!
6. interesanta atpūtas vieta!
7. iespaidīga baidīšanās!!! ;D
8. PALDIES, PALDIES, PALDIES no bērniem un skolotājām.

Mārite Bekmane

Liels paldies par jauki un lietderīgi pavadīto laiku Ūdensputnos. Jūs esat lieli malači, ka dodat iespēju skolotājiem pie Jums atvilkt elpu un piedalīties tik, cik ir vēlme. Es, protams, vēroju visu, ko skolēni darīja.

Izgāju pat kopā ar viņiem Šausmu trasīti. Visi veicamie uzdevumi bija pārdomāti, interesanti un labi noorganizēti. Arī balva – kliņģeris -bija jauks pārsteigums. Paldies puišiem ,kas vadīja. Ļoti pozitīvi, jauki jaunieši. Bija tāda sajūta, ka esam sen jau pazīstami. Skolēni bija sajūsmā par visu. Netraucēja ne odi, ne sīkais lietutiņš vakara sākumā.

Šāds pasākums noteikt palīdz kolektīva saliedēšanā, vienošanā. Lai Jums veicas! Jūs dariet vajadzīgas lietas. Ieteikšu noteikti Jūs tiem, kas nav vēl bijuši. Paldies, paldies!

Jauku vasaru vēlot,
Astrīda Cimure,
7. a klases audzinātāja

Kopumā par noorganizēto pasākumu varu teikt tikai labākos vārdus - skolotāji varēja atpūsties un baudīt klusumu, jo skolēni tika nodarbināti pilnībā (visi tika saliedēti un iesaistīti). Bērniem arī garšoja piedāvātās vakariņas un brokastis. Visiem maniem skolēniem patika :)

Veiksmi un izturību!
Ar cieņu,
Ginta Petrone!

7.A un 7.B klase izsaka Jums milzīgu pateicību par lielisko, optimistisko un pasakaini dzīvespriecīgo piedzīvojumu. Kad jautāju bērniem, ar kādu atzīmi viņi novērtētu ekskursiju 10 ballu skalā, viņi atbildēja, ka dotu ne mazāk par 12.

Arī mums, skolotājām, bija fantastisks gandarījums redzēt savus audzēkņus tik priecīgus, atbrīvotus un saliedētus. Īpašs prieks par pēdējo, jo braucām divas klases, kuras ikdienā nemaz tik ļoti draudzīgas nav, taču šeit diez vai no malas kāds varēja pateikt, kurš bērns kuram kolektīvam pieder. Visi bija vienoti, aizrāvušies ar dotajiem uzdevumiem, un, protams, baisās nakts trases un savu personīgi ieplānoto nakts pasākumu gaidās. Protams, mēs bijām gatavas, ka gulēt nedabūsim, bet tas piederējās pie lietas. Kad tad vēl izālēties, ja ne šinī vecumā!

Es patiešām neredzēju nevienu neapmierinātu seju un nedzirdēju nevienu saīgušu komentāru, jo mēs bijām noskaņojušies uz jautru pasākumu, pie tam bērniem šī bija pirmā ekskursija ar nakšņošanu, un tas viss motivēja viņus izbaudīt katru mirkli. Protams, tas nebūtu iespējams, bez Jūsu fantastiskajiem jauniešiem, pasākumu organizatoriem un vadītājiem, kuri lieliski prot savu arodu un ir ļoti talantīgi sava amata meistari. Kas man sniedza klusu gandarījumu bija nojausma, ka mūsu pusaudžu grupa spēja sagādāt papildus prieku arī pašiem "indiāņu virsaišiem", jo bērni tiešām bija tik ļoti aizrāvušies un tik ļoti gatavi darīt jebko, lai tikai gūtu vēl papildus bonusa punktus, ka spēja pārsteigt pat savus vadītājus.

Mans secinājums - Jūs esat malači un var just, ka Jūs mīlat savu darbu, kas atainojas arī Jūsu darba rezultātos. Varu tikai novēlēt Jums turpināt ar tikpat lielu entuziasmu priecēt savus klientus. Paldies par to, ka Jūs esat, un paldies par prieku, ko nesat!

Sirsnīgā pateicībā,
Iveta Bārda
7.B klases audzinātāja

Par savas klases ekskursiju varu teikti tikai labākos vārdus. Neskatoties uz to, ka man ir 12. klase, viņi paši arī bija ļoti apmierināti ar pasākumu, aktīvi visur piedalījās un guva prieku par padarīto. Prieks, ka šī diena bija arī kā atpūta skolotājiem, varēja izbaudīt dabu un klusumu. :)

Tā tik turpināt, lai Jums visiem veicas!

12. a klases audzinātāja
Anna Zaula

Paldies par jauku piedzīvojumu, vēl joprojām atceramies!!!
​V​iss bija ļoti augstā līmenī, pārdomāts un realizēts!

Ar cieņu,
Irina Kalniņa​,​
skolotāja un 7​. ​b klase​

Mans spilgtākais pavasara notikums bija mana dzimšanas diena klases ekskursijā. Mana mamma vakarā atveda lielu kliņģeri, ar ko pacienāt klasesbiedrus. Klase man veltīja dzimšanas dienā dziesmu "Daudz baltu dieniņu...". Mēs ar klasi kopā pavadījām divas dienas, kuras bija ļoti interesantas. Mēs spēlējām spēles, piedalījāmies dažādās atrakcijās un nakts spoku trasē.

Ierodoties mūs sagaidīja forša tiesnešu komanda, kuri visas dienas garumā bija kopā ar mums. Dienas beigās mēs bijām noguruši. Pati labākā bija spoku trase. No spoku trases mežā daudzi nāca ārā raudādami. Viss bija ideāli! Gribētu šo pasākumu atkārtot vēlreiz, tikai citā vietā ar jauniem pārsteigumiem. Man ļoti patika pasākums. Iesaku arī citām klasēm aizbraukt! :)

Airita Pulkstene,
6. a klase

Mans spilgtākais pavasara notikums bija klases ekskursija. Izkāpjot no autobusa, mūs sadalīja trīs komandās (5. a un 6. a klase). Mūsu komandā bija Viesturs, Gints un Niklāvs no 5.a klases un Una, es, Elēna, Airita, Irita, Agneta, Roberts, Ričards no mūsu klases. Tad, kad trasi mežā bijām izgājuši, mūs sagaidīja siltas pusdienas.

Kad paēdām, devāmies jaunās atrakcijās. Pēc vakariņām varējām iekārtoties istabiņās. Vēlu vakarā devāmies nakts baiļu trasē. Es ar savām draudzenēm no trases izskrējām nobijušās un uztraukumā apķērām skolotāju. Naktī devāmies uz ūdens baļļu laukā, lai atpūstos. Man šī ekskursija ļoti patika, un vēlētos atgriezties vēlreiz! :)

Amanda Lāce,
6. a klase.

Vislabāk man patika nakts baiļu trase mežā. Tur likās bailīgi un viss ticami, jo bija tumšs, skanēja dažādi trokšņi (dzīvnieku un motorzāģa skaņas). Pēc trases bija arī ūdens baļļa, kurā varēja kārtīgi izsildīties. Es gribētu aizbraukt vēlreiz kopā ar klasi. Tas bija interesants piedzīvojums.

Roberts Smilgainis,
6. a klase.)

Mans šī pavasara spilgtākais notikums bija maijā kopā ar klasi, kad piedzīvojām kopā pārgājienu mežā, dažādas sporta aktivitātes, diskotēku, nakts trasi (spoku) mežā, relaksāciju karstā ūdens baļļā. Interesanti bija spēlēt volejbolu pāros ar dvieļiem. Visas dienas garumā mūs uzraudzīja un vadīja seši tiesneši.

Pati interesantākā bija nakts trase, kura bija baisa, taču man ļoti patika. Bija kliedzieni un asaras, bet bija forši. Mums bija jāvadās pēc gaismiņām, kas tumsā blāvi mirgoja. Tumsā jutām, kā mums pāri pārlido kāds maiss. Kaut kur tika plīkšķināti šķīvji. Trases beigās mūs nobaidīja skaļš taures pūtiens, likās, ka cilvēks ar iedarbinātu motorzāģi nāca mums virsū.

Kad gājām gulēt (pēc plkst. 02:00), mūsu istabiņā viens otram stāstījām spoku stāstus. Visvairāk stāstīja Una. Ekskursija bija izdevusies! :)

Līva Hermane,
6. a klase

Mans spilgtākais šī pavasara notikums bija klases ekskursija maijā. Mūs sadalīja trīs grupās, katra komanda turpināja ceļu atsevišķi. Sākumā mēs gājām caur mežu un veicām dažādus uzdevumus, mācījāmies no galvas saukļus komandas gara uzturēšanai. Pēcpusdienā turpinājās dažādas interesantas sporta aktivitātes.

Pēc vakariņām drīkstējām iekārtoties savās istabiņās (gulēt varēja gan gultās, gan uz zemes). Pulksten 23:00 no viesu mājas devāmies uz mežu, kur notika spoku trase. Arī es tajā piedalījos, bija bailīgi, bet arī jautri. Pēc tam gājām ūdens baļļā laukā un piedalījāmies mums organizētā ballītē. Šī bija vissuperīgākā ekskursija!

Irita Celmaine,
6. a klase

Man ļoti patika visas atrakcijas. It īpaši man patika baiļu trase. Patika tas, ka mēs visu laiku bijām kustībā un atpūtāmies tikai tad kad vajadzēja paēst. Jautri bija, ka ir ļoti jautri, forši un interesanti vadītāji!!!
Šī bija vislabākā ekskursija!!!!!!

Alise Kokoreviča,
6. a klase.

Man šī ekskursija tiešām ļoti patika. Es ļoti vēlos vēlreiz uz turieni aizbraukt. Ekskursija bija tiešām ideāla. Šajā ekskursijā mani sajūsmināja var teikt viss

Ieva Ozoliņa,
6. a klase.

Man patika tas ka tur visu laiku bija kaut kas jādara nevajadzēja sēdēt mala un garlaikoties. Vēl man patika, ka visu laiku man bija jautri.

Kristine Freimane,
6. a klase.

Man ļoti patika trases pa mežu, dažādi uzdevumi. Nedaudz samirka kājas, bet vēlāk varēja sasildīties ēdot siltas pusdienas un sēžot ietītiem segās un dejot, negulēt līdz rītam. Man viss ļoti patika.:)

Agneta Prokofjeva,
6. a klase

Ļoti patika baiļu trase, tā bija bailīga, bet toties bija ļoti aizraujoša. Man patika arī pārgājiens un uzdevumi grupā, ieguvu arī jaunus draugus. Bija jautri !

Alise Boža,
6. a klase

Man ļoti patika sadalīšanās pa komandām. Un uzdevumu pildīšana. Nakts trase bija pilna ar adrenalīnu. Man patika, ka uzdevumi bija vairākās vietās.

Rasa Rasuma,
6. a klase

Mani sajūsmināja viss. Viss bija tik superīgi saplānots! Man patika gan spēles, gan komandu darbi, gan pastaiga gar mežu, gan superīgā baiļu trasīte, gan pirts. Dažas spēļu idejas jau izmantoju.

Daniela Jermacāne,
6. c klase