Draugiem Facebook Twitter Youtube
ULA aeprint
atsauksmes atsauksmes
ŪDENSPUTNI Komanda ATSAUKSMES

KLIENTU ATSAUKSMES

"Ūdensputni" padomā pilnīgi par visu, sākot ar afišām, dalībnieku sagaidīšanu un izvietošanu, beidzot ar spēļu atraktivitāti un drošību. Noteikti jāatzīmē lieliskais tiesnešu darbs - spēles tiek organizētas tā, lai visi dalībnieki vienlaikus būtu aizņemti un iesaistīti aktivitātēs, veicinot komandu saliedēšanos. Mūsu uzņēmuma darbinieki sporta spēlēs piedalās kopā ar savām ģimenēm, un pēc pasākuma apmierināti ir visi – gan lielie, gan mazie, jo par visu un visiem ir padomāts. Ar nepacietību gaidām šo vasaru, lai tiktos nākamajās sporta spēlēs, kuras, protams, vadīs "Ūdensputni". Iesaku ikvienam, pamēģiniet! Garantēju – nevilsieties!
Ingrīda Neimane, A/S "Rīgas dzirnavnieks" personāla vadītāja

"Ūdensputnu" kolektīvs ir kreatīvs un pretimnākošs pasākumu organizētājs, kas spēja radīt mūsu kolektīvam Ziemassvētku noskaņu jau pašā sākumā un noturēt to līdz pat pasākuma beigām. Esam ļoti apmierināti ar vieglo komunikācijas procesu gan pasākuma plānošanas laikā, gan pasākuma gaitā, kā arī ar piesātinātās programmas izveidi. Pateicamies par svētkiem un pozitīvo lādiņu Jaunajam gadam!
Jūlija Erasmus, SIA "Jungheinrich Lift Truck" mārketinga vadītāja

Mūsu pieredze ar "Ūdensputniem" ir uzskaitāma vairāku gadu garumā. Komanda vienmēr bijusi ļoti elastīga un ieinteresēta darbā ar savu klientu. Viņi ne tikai piedāvā savus scenārijus un pasākumu tēmas, bet vienmēr ar atsaucību uzklausa un iekļauj programmā klienta vēlmes un idejas. Ūdensputni lieliski spēj piemeklēt viesmāksliniekus, kā arī gādāt par visiem drošības aspektiem pasākumā. Sadarbojoties vienmēr varam būt pārliecināti, ka pasākums ir pārdomāts un tiks realizēts profesionāli. Sadarbība vienmēr ir pozitīva, produktīva, un galvenais – tas ir interesanti pavadīts laiks un laba atpūta vienlaicīgi.
Jolanta Pavītola, SIA "AE Partner" prokūriste